2
SpeakyChat Güncellemeleri SpeakyShat Odaları
3 YORUM YAPILDI 29 Kasım 2016 1069 Görüntüleme

Degerli Seslidans.com kullanıcıları sizlere bnu makalemizde SpeakyChat Güncellemeleri SpeakyShat Odaları ve yeni versiyonları hakkında bilgi sunalım.

        Degerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız SpeakyChat yaptıgı son güncellemelerle seslichat ve seslisohbet kullanıcılarının gem güvenlı sohbet etmesini hemde SpeakyChat seslichat ve seslisohbet odalarında sohbeti daha eglenceli hale getirdi.

         Gelelim güncellemelere; Speakychat seslichat ve seslisohbet kullanıcılarına yeni güncellemelerle sohbeti daha güvenli ve daha eglenceli hale getirdi Yeni güncellemeler ilk etapta aypi yani ip adresleri üzerinde oldu öyle bir güncelleme getirildiki buna tüm seslichat ve seslisohbet kullanıcıları sevinecektir ip adresleriniz önceden ufak bir görevi olan görevliler 
tarafından bile görünürdü fakat artık gerçek ıp adresleriniz siz odaya girdiginizde ve çıktıgınızda görünümüyor bunun yerine farklı bir ıp adresi atanıyor sistem paneli olmayan hiç bir görevli sizin gercek ıp adresinizi göremez buda demek oluyorki sizi kötü niyetli görevlilerin ıp niz ile ugraşmasından koruyor. siz seslidans kullanıcılarımızın güvenligi bizler için önem taşıyor gönül rahatlıgı ile sesli sohbet sitemizde takılabilirsiniz en ufak bir şüpheniz korkunuz olmasın.

        Diğer yeni bir güncelleme ise artık android yada ios telefonlarınız ile sitemize giriş 
yapabiliceksiniz pc başında olmanıza gerek kalmıcak bunun için play store veya apple store ile speakychat olarak aratıp bu uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterli olucaktır.Bundan sonra İstediginiz an dilediginiz yerden sitemize 
giriş yapıp aktif olabilir sohbetlerinize devam edebilirsiniz.Seslidans, seslichat, seslisohbetSpeakychat seslichat sitesi olarak sizlere her koşulda her alanda sohbetin muhabbetin arkadaşlıgın kardeşiligin dostlugun en kalitesini ve sen seviyelisini sunuyoruz. Şimdiden hoşgeldiniz der hoş sohbetler iyi eglenceler dileriz.

Yazar: BatuhaN

Kaynak: Seslidans.com

 1. Hulya-nL

  05-12-2016 02:09:04  

  YARARLI BİR BİLGİ TŞK EDERİZ

 2. SaliH_06

  05-12-2016 02:10:20  

  valla hiç farkında degıldım bunu yazdıgınız iyi oldu tşk ederim

 3. BatuhaN

  05-12-2016 02:14:57  

  İlginize tşk ederiz.

Yorum YazaBilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız
KayseriPanel Web Yazılım Hizmetleri Sesli Sohbet Panelleri 2008 Yılından Bu Güne Sizlerle Birlikte...

+90 (530)340 71 72

ORGANİZE SANAYİ BÖL. 8.CAD NO:39 MELİKGAZİ / KAYSERİ